San. Belaja Rus
Baltarusija
Išvykimas: 2020.11.09
Atvykimas: 2020.11.21
13 dienų
Dėl kainos teirautis agentūroje €
Pasiūlymas galioja 39 d.
Informacija telefonu

GYDOMI SUSIRGIMAI: judamojo – atramos aparato (artritai, poliartritai, artrozės, podagra, osteohondrozė, stuburo išvaržos, spondiliozė, ir t.t).; periferinės nervų sistemos (radikulitai, neuritai, neurologiniai susirgimai); širdies – kraujagyslių susirgimai (aterosklerozė, tromboflibitai; virškinimo sistemos (skrandžio skausmai, opos ir t.t), depresijos susirgimai, anti-stresas.

Išvykimai į sanatoriją Belaja Rus organizuojami kas 13 dienų. Kelionės datas rasite pasiūlymo apačioje, skiltyje „Planuojami išvykimai“.

Jeigu Jūs pageidaujate kelionės kitomis datomis, prašome kreiptis į mūsų agentūrą.


Puikus poilsis ir gydymas prie Naručio ežero

Viena geriausių sanatorijų Baltarusijoje, prie Naručio ežero. Gera infrastruktūra, didelis baseinas, gera gydomoji bazė. Puikiai tinka širdies ir kraujagyslių ligų gydymui, sąnarių  uždegimas gydyti. Mėgstama mūsų klientų. Puikus poilsis prie ežero.

Didele ir išdidi sanatorija Belaja Rus susideda iš  5 korpusų kurie sujungti šiltomis moderniomis perėjomis ir poilsiautojai patogiai ir šiltai gali pasiekti procedūrų kabinetus, baseiną ar valgyklą. Nedideli, bet tvarkingi kambariai, šiuolaikinis baseinas,  gera gydomoji bazė, priimtinos kainos  daro šią sanatoriją paklausia bei populiaria.

Pagrindinis gydomasis faktorius: Du gręžiniai su mineraliniu vandeniu, kuris puikiai tinka virškinamojo trakto susirgimams gydyti.

Gręžinys Nr. 1 naudojamas kaip geriamasis vanduo gydyti virškinimo sistemą, inkstus, šlapimo takus , medžiagų apykaitą, cukrinį diabetą (lengvomis formomis).

Gręžinys Nr. 2 – stipresnės mineralizacijos. Naudojamas išoriškai, mineralinėms vonioms gydyti širdies- kraujotakos susirgimus, judamąjį-atramos aparatą.

Sanatorija atidaryta 1988 m., apsupta mišku. Iki ežero Naroč 900 m. Iki gyvenvietės Naroč apie 1 km. Gyvenamasis korpusas (300 vietų ), valgykla ir gydykla sujungti į vieną pastatą.

Paslaugos: valgykla, baseinas, interneto svetainė, vandens parkas, pirtis, tenisas, teniso kortai, soliariumas, bankomatas, vaistinė, rusiškas biliardas, stalo tenisas, treniruoklių salė, kavinė – baras, sauna, purvo gydykla, vaikų žaidimo aikštelė, biblioteka, video salė, klubas, šokių salė, kino salė, žiemos sodas, parduotuvė, vaikų žaidimo aikštelė, automobilių stovėjimo aikštelė, taksofonas. Nuoma: vasaros ir žiemos sporto inventoriaus, taip pat  valčių ir kitos vandens įrangos nuomos punktas.

Apgyvendinimas: Standartiniuose kambariuose yra televizorius, šaldytuvas, džiovintuvas, arbatinukas ir indų rinkinys ir Wi-fi.

Maitinimas: 5 kartus. Pusryčiai, pietūs, vakarienė, pavakariai, naktipiečiai – pagal meniu.

Dietinis maitinimas, papildomas maitinimas sergantiems cukriniu diabetu.

Diagnostika: 
Funkcionalinė, klinikinė bei biocheminė laboratorija, ultragarsas, kardiogramos.

Procedūros: 
Vonios: perlinės, purvo, angliarūgštės (sausos REABOX), kontrastinės, sūkurinės rankoms, sūkurinės kojoms, su priedais.

Dušai: Šarko, cirkuliarinis.

Masažai: klasikinis, povandeninis.

Šildymai: parafinu, ozokeritu, purvu.

Gydomoji gimnastika: salėje grupėje ir individualiai.

Inhaliacijos, aromaterapija, fitoterapija, akupunktūra, kolonoterapija (žarnyno dušas), elektroprocedūros, elektromegas, magnetoterapija, elektropurvas, refleksoterapija, apirefleksoterapija (gydymas bičių ikandimais). Stomatologinis kabinetas.

Vaikai į sanatoriją priimami nuo 5 metų.

Ekskursijos: pažintinė ekskursija į Minską, prie Žydrųjų ežerų ir kt.

Dėmesio! Kiekviena kurortine vietove  bei specifinis kurortinis gydymas turi savo kontraindikacijas. Dėl smulkesnės informacijos bei kurorto parinkimo prašome kreiptis pas mūsų  specialistus.


SANATORIJOS PRIE NARUČIO EŽERO

PrioziornyjSputniknaroc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SANATORIJOS MINSKO SRITYJE

Jaunyste Belorusocka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SANATORIJOS GARDINO SRITYJE

Zemcuzina

Nuotraukos
Viešbučio lokacija
Į kainą iskaičiuota:

Transportas Vilnius – sanatorija – Vilnius;

 • Apgyvendinimas asm. dviviečiame kambaryje užsakant 2 asmenim;
 • Maitinimas (4 kartus per dieną);
 • Procedūros pagal gydytojo paskyrimą iš nemokamų procedūrų sąrašo įskaičiuotų į kelialapio kainą;
 • Baseino lankymas.
Už papildomą mokestį:
 • Baltarusijos viza (35 Eur per 5 d.d., skubi 65 Eur);
 • Kelionės draudimas (apie 10 Eur);
 • Kurorto mokestis (apie 10 Eur);
 • Apgyvendinimas vienviečiame kambaryje už papildomą mokestį
Planuojami išvykimai:

Dėl kelionės kainų ir kitų išvykimo datų prašome kreiptis į mūsų kelionių agentūrą.

Papildoma informacija:

Informacija gali keistis. Aktualesnę informaciją apie viešbučius, teikiamas paslaugas, pramogas bei kitus pasikeitimus prašome tikslinti Sveikas poilsis kelionių agentūroje. Informacija negali būti naudojama kaip mediciniai paskyrimai.

Išvykimas: 2020.11.09
Atvykimas: 2020.11.21
13 dienų
Dėl kainos teirautis agentūroje €
Liko pasiūlymų:

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

 • LAIMA, kelionės data 2015.11.19 – 2015.12.01
  Noriu padėkoti Jūsų kolektyvui už rekomenduotą ir sklandžiai suorganizuotą išvykimą į Baltarusijoje esančią gydymo sanatoriją Beląja Rus. Šią sanatoriją likau labai patenkinta. Personalas labai mandagus, dėmesingas. Į procedūras eini tikslai pagal laiką, todėl jokių eilių nėra. Apgyvendino labai jaukiame, tvarkingame kambarėlyje.Kiekvieną dieną gali lankyti nemokamai baseiną, kuris yra labai erdvus ir jauti palaimą plaukiojant, kai niekas tavęs nestumdo.

  Labai gerai pailsėjau ir manau, kad gautos procedūros teigiamai atsilieps į mano sveikatą, o kitais metais būtinai važiuosiu vėl.

  Visą Jūsų kolektyvą norėčiau pasveikinti su artėjančiomis Šventomis Kalėdomis, Naujaisiais Metais ir palinkėti,niekad nedūžtančių svajonių, nuostabių gyvenimo akimirkų,džiaugsmo ir šiltų, nuoširdžių šypsenų. Būkit laimingi.
 • DANUTĖ, kelionės data 2015.11.19 – 2015.12.01
  Ačiū už gerai suorganizuotą kelionę ir už pagalbą tvarkant kelionės formalumus. Rekomenduota ir pasirinkta sanatorija pateisino lūkesčius.
  Galėčiau ją rekomenduoti kitiems.
  Būtų puiku, jei vėl būtų galimybė kelionę pradėti nuo namų, kaip tai buvo anksčiau. Sunkus lagaminas ir garbus amžius apsunkina kelionės pradžią ir sukelia papildomus keblumus.

  Gražių artėjančių Švenčių
  Danutė
 • JEKATERINA, kelionės data 2015.12.01 – 2015.12.13
  Dėkojam labai, dirbat nepriekaištingai. Poilsis tikrai pavyko, tėvai grįžo labai patenkinti ir sveikesni :) Labiausiai tėvams patiko profesionalūs gydytojai, tai kaip jie profesionaliai dirbo, nuoširdžiai rūpinosi jų savijauta, gydė, visada buvo pasiruošę pakonsultuoti ir patarti. Pastebėjimų turiu dėl nakvynės ir kambarių lygio, bet čia patys suprantam, kad Baltarusija dar nepasiekė Europos standartų ir gal kitą kartą tiesiog pasirinksim liukso tipo kambarį. Ir dar kažkiek nustebino, kad beveik už viską reikėjo mokėti papildomai, net už geresnį maistą. Tėvai išleido papildomai virš 200 eurų, bet gerai, kad tiek pinigų su savimi pasiėmė, kitaip poilsio kokybė būtų žymiai kuklesnė. dėl tokių dalykų kitą kartą prašom perspėti iš anksto, sprendimo tai nepaveiks, o bus aišku ko tikėtis.
 • MARKAS, kelionės data 2015.12.28 - 2016.01.08
  Viskas super, kambariukas super, maitinimas, procedūros irgi. Naujeji irgi gerai, viskas ok, tik jeigu būtų pigiau, būtų dar geriau!
 • ALFREDA, kelionės data 2016.02.11 - 2016.02.23
  Pailsėjau gerai. Patiko labai baseinas. Maistas normalus - užteko. Sanatorija pati labai didelė, tai buvo nemažai žmonių. Kitą kartą vėl važiuosiu į Baltarusiją.
 • DAIVA, kelionės data 2016.02.23 - 2016.03.06
  Lankiausi 2016-02-23 - 03-06 sanatorijoje "Belaja Rus". Nustebino ir džiugino gausa procedūrų (elektros, vandens, purvo, sausų, šlapių). Staigmena buvo jų žemos kainos ir kokybiškas aptarnavimas. Bendra atmosfera: sanatorija įsikūrusi pušyne, turi sveikatingumo 1,3 km. trasą; Puikus maitinimas (galima rinktis iš 3-4 patiekalų visus maitinimus), gausu renginių: filmai, koncertai, sportinės popietės, talento atskleidimas, pokalbiai, diskusijos; Kvalifikuotas aptarnaujantis personalas. Visa tai verta dėmesio ir yra visos galimybės pagerinti sveikatą, sulieknėti, grįžti į darbą "susistygavusiam". Būtinai grįšiu į šią sanatoriją, nes vertinu kaip ir puikų kainą ir kokybę atitinkantį variantą!!!
  Labai noriu padėkoti už profesionalumą "Sveikas poilsis" darbuotojai Editai ir vairuotojui Josifui. Džiugių dienų, geranoriškų ir pozityviai nusiteikusių klientų! Verslo suklestėjimo!!!
 • TATJANA, kelionės data 2016.08.09 - 2016.08.21
  Sanatorija Belaja Rus man patiko. Procedūros geros. Tačiau maitinimas lyginant su Lietuvos sanatorijomis, tai prastokas. Ypatingai paliko įspūdį vairuotojas, kuris nuvežė iki pat sanatorijos, padėjo su daiktais ir buvo labai paslaugus bei mandagus. Taip pat papildomai užsisakiau ekskursiją Minske.

  Bendrausime ir toliau! Iki kitų kartų
 • LIUDMILA, kelionės data 2016.08.09 - 2016.08.21
  Labai Jums noriu padėkoti už kelionę. Viskas buvo nuostabu. Viskas vienoj vietoj, nereikia vaikščioti į kitus korpusus. Gal šiek tiek tik maisto mažokai, bet tai tikrai ne problema, juk tai yra sanatorija. Maistas čia ir turi būti toks.

  Labai susidomėjo mano draugė, tai dar tikrai pasimatysime :). Užsuksime.
 • EMILIJA, kelionės data 2017.02.06 - 2017.02.18
  Aš jau važiuoju į šią sanatoriją trečią kartą. Labai smagu, kai visi gydytojai jau tave pažįsta. Kokybė nesuprastėjo. Tikrai važiuosiu dar ir kitais metais.

UŽSAKYTI KELIONĘ