Radono vonios
Populiarus
Sanatorija Radon
Baltarusija
Išvykimas: 2020.11.06
Atvykimas: 2020.11.18
13 dienų
1 asm./ 631,35 €
Liko pasiūlymų: 5
Pasiūlymas galioja 78 d.
Informacija telefonu

Kelionės kaina gali keistis. Dėl tikslios kainos prašome kreipkitės į mūsų kelionių agentūrą.

GYDOMI SUSIRGIMAI: judamojo – atramos aparato (artritas, reumatoidinis artritas, poli artritai, artrozės, podagra, osteohondrozė, stuburo išvaržos, spondiliozė, ir t.t).; periferinės nervų sistemos (radikulitai, neuritai, neurologiniai susirgimai); kraujagyslių susirgimai (aterosklerozė, tromboflibitai, Reino susirgimas); kvėpavimo takų (pulmonologiniai),  ginekologiniai (endometritas, nevaisingumas, klimakterinis sindromas), urologiniai (prostata, nevaisingumas), streso, nerimo gydymui.


Viena geriausių sanatorijų Baltarusijoje. Sanatorijos teritorijoje yra unikalūs  gręžiniai su Radono vandeniu, kuris puikiai  tinka sąnarių uždegimams, nugaros skausmams, stuburo, juosmens skausmams gydyti. Sanatorijoje yra  įvairaus komforto bei skirtingų kainų  kambarių pasirinkimas. Gera medicinine bazė. Nuolat vyksta pramoginiai renginiai.

Pagrindinis gydomasis faktorius: gydomasis  Radono vanduo (20 – 60 mg/l).

Yra keturi mineralinio vandens gręžiniai.

Gydymas pagrįstas- unikaliu mineraliniu vandeniu su radonu, kuris gaunamas iš 300 metrų gelmių. Radonas teigiamai veikia imuninę sistemą, normalizuoja kraujo spaudimą, geriną kraujotaką, teigiamai veikia širdies veiklą, malšina uždegimus.

Gydomosioms vonioms naudojamas purvas, kuris gaunamas iš ežero Dikoje. Purvo procedūros palankiai veikia visą žmogaus organizmą

Sanatorija atidaryta  1993 m. Gardino rajone. Gražus pušynas rūpestingai saugo poilsiautojus nuo civilizacijos bei triukšmo ir apgaubia poilsiautojus ramybe. Užtvenkus dvi nedideles upes susidaręs gražus vandens telkinys, kuris vasarą maloniai atgaivina besimaudančius, o žiemą tarnauja kaip čiuožykla. Yra paplūdimys, valčių bei vandens dviračių prieplauka. Gyvenamasis korpusas (230 numerių), valgykla ir gydykla sujungti į vieną pastatą.

Paslaugos : valgykla, biliardas, tenisas, sauna, baseinas, šokių salė, kino salė, kirpykla, parduotuvė, baras, vaistinė, taksofonas, biblioteka, vaikų žaidimo aikštelė, vasaros šokių estrada, automobilių stovėjimo aikštelė. Valčių bei vandens dviračių nuomos punktas. 

Apgyvendinimas: kambariuose: televizorius, šaldytuvas. Arbatinukas ir indų rinkinys – tik liukso tipo kambariuose.

Maitinimas:  5 kartus. Pusryčiai, pietūs, vakarienė, pavakariai, naktipiečiai – pagal meniu.

Dietinis maitinimas, papildomas maitinimas sergantiems cukriniu diabetu.

Gydymas:

Neurologo, ginekologo, urologo, dietologo, pediatro, psichoterapeuto konsultacijos.

Diagnostika:

Klinikinė bei biocheminė laboratorija, ultragarsas, funkcionalinė, kardiogramos.

Procedūros:

Vonios: mineralinio vandens, su jodu, su Radonu, perlinės, terpentino, purvo, angliarūgštės (sausos REABOX), sūkurinės rankoms, sūkurinės kojoms, su priedais.

Dušai: šarko, cirkuliarinis.

Masažai: klasikinis, povandeninis.

Šildymai: parafinu, ozikeritu, purvu.

Gydomoji gimnastika: baseine, salėje, grupėje ir individualiai.

Inhaliacijos, fitoterapija, ginekologinės procedūros, akupunktūra, kolonoterapija (žarnyno dušas), elektro procedūros, magnetoterapija, lazerio terapija,  aparatinė krioterapija, stuburo tempimas, kompresine terapija,  oksigenoterapija, psichoterapijos seansai, unikalus druskos kambarys,  funkcionalinė diagnostika ir kt. 

Stomatologinis kabinetas.

Vaikai į sanatoriją priimami nuo 5 metų.

Ekskursijos: pažintinės ekskursijos po Baltarusiją.

Nuotraukos
Viešbučio lokacija
Į kainą įskaičiuota:
 • Apgyvendinimas asm. dviviečiame kambaryje užsakant 2 asmenim;
 • Maitinimas (5 kartus per dieną);
 • Gydytojo konsultacija;
 • Procedūros pagal gydytojo paskyrimą iš nemokamų procedūrų sąrašo įskaičiuotų į kelialapio kainą.
Už papildomą mokestį:
 • Transportas Vilnius – sanatorija – Vilnius;
 • Baltarusijos viza (35 Eur per 5 d.d., skubi 65 Eur);
 • Kelionės draudimas (apie 10 Eur);
 • Kurorto mokestis (apie 10 Eur);
 • Apgyvendinimas vienviečiame kambaryje už papildomą mokestį.
Planuojami išvykimai:

Jeigu Jūs pageidaujate kelionės kitomis datomis, praneškite  mums ir mes pasistengsime Jums padėti!

Papildoma Informacija:

Informacija gali keistis. Aktualesnė informacija apie viešbučius, teikiamas paslaugas, pramogas bei kitus pasikeitimus prašome tikslinti Sveikas poilsis kelionių agentūroje.

Visa informacija pateikta šioje svetainėje yra informacinio pobūdžio ir negali būti naudojama kaip medicininiai paskyrimai.

Išvykimas: 2020.11.06
Atvykimas: 2020.11.18
13 dienų
1 asm./ 631,35 €
Liko pasiūlymų: 5

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

 • Lilija, kelionės data 2016.01.26
  Buvau sanatorijoje Radon, Baltarusijoje. Esu viskuom labai patenkinta. Buvo visur švaru, remontas padarytas. Procedūrų laukti eilėse nereikia, viskas labai tiksliai pagal laiką. Maistas normalus ir žmonės labai malonūs. Tik nelabai patiko valgykla, nes viskas ten labai "sustumta" - mažai vietos. Bet iš esmės esu labai patenkinta. Dabar stebėsiu sveikatos būklę. Tikiuosi, kad Radonas man padės.
 • Daniil, kelionės data 2016.01.26
  Sanatorija Radon, Baltarusijoje man patiko. Procedūros geros. Bet nusipirkau jų dar papildomai. Maistas vidutinis, valgyti galima. Kambariai labai tvarkingi, priekaištų neturiu. Nepatiko baseinas – man per mažas. Norėtųsi erdvesnio baseino, kur laisvai galėtum plaukioti. Taip pat lankiausi šokiuose kiekvieną vakarą, bet ne itin patiko muzika. Norėtųsi linksmesnės, kad būtų galimybė linksmiau pasišokti. Beto pastebėjau šalia pastatytą naują sanatoriją Alfa Radon. Manau, kad kitais metais aš ten ir važiuosiu, nors ir bus brangesnė.

UŽSAKYTI KELIONĘ