Apie mus

Sveiki, mielieji !  

Mes, kaip ir Jūs mėgstame keliauti, mėgautis įspūdžiais, pamatyti dar neregėtus gamtovaizdžius bei miestus, ragauti  įvairių šalių maistą. Mums taip pat patinka maudytis šiltoje jūroje, džiaugtis saule, atsipalaiduoti ir pamiršti visus rūpesčius SPA kurorte ar sanatorijoje.

Mums patinka, kai puikiai pailsėję mūsų klientai ateina pas mus išgerti kavos arba tiesiog parašo elektroninį laiškelį ir papasakoja apie puikiai praleistas atostogas bei padėkoja.

Juk taip malonu kai esi reikalingas!

Ir dar, visas mūsų kolektyvas mėgsta savo darbą ir stengiasi kuo geriau jį atlikti.

Mes rūpinamės ir mylim savo klientus, norime, kad kiekvienas jų kuo geriau, prasmingiau ir naudingiau praleistų atostogas. Mes manome, kad atostogos – tai nuostabios gyvenimo akimirkos ir jų prisiminimai, kurie lydi žmogų visą gyvenimą. Mes norime, kad Jūsų akys spindėtų, o veide atsirastų šypsena prisimenant  praleistas atostogas ir mus.

Viena pagrindinių mūsų veiklos sričių – sanatorinio gydymo ir SPA poilsio organizavimas.

Mes siūlome sanatorinį gydymą, SPA poilsį, poilsinį ir medicininį turizmą Lietuvoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Čekijoje (Karlovy Varuose, Marianske Lazne, Jachimove, Teplicoje), Vengrijoje (Hevize, Haidusoboslo), Slovakijoje, Šveicarijoje, Ukrainoje (Truskavece), Azerbaidžane (Naftalane) bei kitose šalyse.

Sveikas poilsis dirba tik su patikimais partneriais, todėl turistams poilsio ir gydymo metu galime pasiūlyti kokybiškas paslaugas.

Mes dirbame kokybiškai, greitai ir su malonumu!

Su meile ir pagarba Sveiko poilsio kolektyvas

ES fondu investiciju veiksmu programa

 UAB „ABK TRAVEL“ įgyvendina ES lėšomis dalinai finansuojamą projektą, skirtą optimizuoti su paslaugų teikimu ir veiklos organizavimu susijusius verslo procesus bei sudaryti palankias sąlygas darbo našumui „ABK TRAVEL“, UAB augti, diegiant elektroninio verslo sprendimus.

 „ABK TRAVEL“, UAB įsteigta 2007 m. Bendrovės pagrindinė veikla – sanatorinio gydymo ir SPA poilsio organizavimas. Agentūra siūlo grupines bei individualias poilsines, pažintines, egzotiškas, povestuvines, pramogines, slidinėjimo keliones, kruizus bei keliones į vaikų stovyklas su Lietuvos arba tarptautiniais kelionių organizatoriais. Siekiant visiškai išnaudoti įmonės augimo potencialą, ABK TRAVEL, UAB ketina įsidiegti verslo valdymo sistemą, skirtą kelionių organizatoriams, leisiančią optimizuoti esminius su paslaugų teikimu susijusius verslo procesus – užsakymų valdymą, interneto svetainės turinio pateikimo (komunikacijos su klientais), pardavimų bei komunikacijos su partneriais valdymą ir sudarysiančią sąlygas įmonės teikiamų paslaugų pardavimų augimui bei ženkliam darbo našumo didėjimui.

UAB „ABK Travel“ įgyvendina iš dalies ES lėšomis finansuojamą projektą: „Elektroninio verslo sprendimų diegimas UAB „ABK Travel“ pagal 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 03.3.1-LVPA-K-806 „E-verslas LT“, kurios tikslas paskatinti labai mažas, mažas ir vidutines įmones (toliau – MVĮ) diegti elektroninio verslo sprendimus, kuriais siekiama optimizuoti su gamybos ir (ar) paslaugų teikimu ir veiklos organizavimu susijusius verslo procesus, taip sudarant palankias sąlygas MVĮ darbo našumui augti.

Projekto tikslas – įdiegti UAB „ABK TRAVEL“ poreikiams pritaikyta verslo valdymo sistemą kelionių organizatoriams su užsakymų valdymo, pasiūlymo pateikimo, prekių krepšelio, turinio valdymo, duomenų įvedimo, paieškos ir rezultatų filtravimo bei agentūrų valdymo moduliais. Įdiegta sistema leis fiksuoti visą komunikavimo su klientais istoriją, pateikti pasiūlymus klientams, valdyti klientų rezervacijas ir apmokėjimus, optimizuoti pardavimų procesą, informacijos atnaujinimo ir pateikimo  intranete procesus, taupyti įmonės darbuotojų laiką įvedant informaciją, vykdant pardavimus bendraujant su partneriais. Sistema taip pat sudarys galimybę partnerinėms agentūroms patogiai integruoti ABK TRAVEL, UAB pasiūlymus savo svetainėse.

Projektui įgyvendinti iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų skirta 14 104,15 Eur investicijų.

Projekto įgyvendinimo trukmė 12 mėnesių.