Sanatorija Tulpė 3*
Lietuva (Birštonas)
Išvykimas: 2018.08.09
Atvykimas: 2018.08.19
11 dienų
1 asm./ 465 €
Liko pasiūlymų: 3
Pasiūlymas galioja 19 d.
Informacija telefonu

Kaina galioja iki rugsėjo 30 d.
Jeigu Jūs pageidaujate kelionės kitomis datomis, prašome kreiptis į mūsų agentūrą.

GYDOMI SUSIRGIMAI: virškinamojo trakto; judamojo-atramos aparato; ginekologiniai; psichikos ir elgesio sutrikimų ligos.
2013 m. balandžio 17 d. ,,Tulpės“ sanatorijos sudėtyje įsteigtas Suaugusiųjų hemofilija sergančių pacientų reabilitacijos centras. 


Poilsis ir gydymas Birštone. Įstabi gamta, gydomieji mineraliniai šaltiniai, gėrybių kupini miškai, ypač grynas ir gaivinantis oras.

Aprašymas: jauki sanatorija Birštono miesto parke, Nemuno pakrantėje. Sanatoriją sudaro 2 gyvenamieji korpusai, valgykla ir gydykla. Valgykla ir gydykla randasi atskiruose pastatuose, apie 150-300 m. nuo gyvenamųjų pastatų. Procedūros atliekamos kiekvieną dieną (savaitgaliais sumažinamas procedūrų skaičius iki 1-2 per dieną).

Apgyvendinimas: gyvenamasis korpusas Nr.6:  šiame korpuse įsikūręs medicinos reabilitacijos skyrius. Korpusas renovuotas 2002 metais ir jame įrengti  patogūs vienviečiai, dviviečiai, dviejų kambarių numeriai. 80 procentų kambarių renovuoti. Visi kambariai su balkonais, iš kurių atsiveria puikus vaizdas į miesto parką. Vienu metu korpuse galima priimti 80 klientų. Gyvenamajame korpuse veikia liftas. Aplinka ir kai kurie kambariai pritaikyti neįgaliųjų klientų poreikiams. Visuose numeriuose yra televizorius, SAT TV, šaldytuvas, elektrinis virdulys, puodeliai, vonios kambaryje yra dušas ir tualetas.
Naujas gyvenamasis korpusas „Baltoji vila“ duris lankytojams atvėrė 2015 metų pabaigoje. Jūsų laukia jaukūs dviviečiai, vienviečiai kambariai, šeimyniniai apartamentai, kambarys su virtuvėle! Visuose kambariuose yra televizoriai, šaldytuvai, el. virduliai, dušo kabinos, veikia Wi-Fi. Kambariuose yra dvigulės arba atskiros viengulės lovos, kai kurie kambariai su balkonu. Pro visų kambarių langus galite gėrėtis nuostabiu Birštono Vytauto parko kraštovaizdžiu, dalis kambarių yra į Nemuno pusę, taigi yra galimybė gėrėtis lėta upės tėkme, klausytis paukščių garsų ir mėgautis ypatinga gamtos ramybe!

Maitinimas: 3-jų kartų, dietinis pagal gydytojo paskyrimą.

Gydymas: terapeutas, gastroenterologas, dietologas, psichoterapeutas, ginekologas.

Procedūros:

Vonios: perlinė, vaistažolių, jūros dumblių, angliarūgšties, tirpentino, ozono.
Gydomasis purvas gydymui naudojamos gydomosios durpės bei sapropelinis dumblas: gydomojo ourvo kompresai, sapropeleo aplikacijos.
Gydomieji masažai: gydomasis, su medumi, su eteriniais aliejais, povandeninis, limfodrenažinis, liekninamasis.
Kineziterapija: salėje, vertikali vonia, mankšta baseine, vandenyje su vandens dviračiu Hydrorider, kinezioteipavimas, šiaretiškas ėjimas.
Fizioterapija: magnetinis energijos reguliavimas BEMER 300, darsonvalizacija, šviesos terapija (aparatas „Bioptron“), transkutaninis elektroneurostimuliavimas, ultragarso terapija.
Inhaliacijos, parafino terapija, plūduriavimo terapija, aromoterapija-mizikos terapija.

Nuotraukos
Viešbučio lokacija
Į kainą įskaičiuota:
  • Apgyvendinimas asm. dviviečiame kambaryje korpuse „Baltoji Vila“, užsakant 2 asmenim;
  • 3 kartų maitinimas;
  • 1 gydytojo konsultacija ir gydymo programos sudarymas;
  • Iki 4 procedūrų per dieną pagal gydytojo rekomendaciją;
  • apsilankymas baseino ir pirčių komplekse kasdien (trukmė 1,5 val).
Į kainą neįskaičiuota:
  • Transportas;
  • Kurortinės rinkliavos mokestis;
  • Apgyvendinimas vienviečiame kabaryje už papildomą mokestį.
Planuojami išvykimai:

Jeigu Jūs pageidaujate kelionės kitomis datomis, mes pasiruošę Jums padėti!

 

Papildoma informacija:

Informacija gali keistis. Aktualesnę informaciją apie viešbučius, teikiamas paslaugas, pramogas bei kitus pasikeitimus prašome tikslinti Sveikas poilsis kelionių agentūroje. Informacija negali būti naudojama kaip medicininiai paskyrimai.

Išvykimas: 2018.08.09
Atvykimas: 2018.08.19
11 dienų
1 asm./ 465 €
Liko pasiūlymų: 3

UŽSAKYTI KELIONĘ