NAUJIENA
Odesa – juodosios jūros perlas
Ukraina (Odesa)
Išvykimas: 2018.08.19
Atvykimas: 2018.08.26
6 dienų
1 asm./ 389 €
Liko pasiūlymų: 5
Pasiūlymas galioja 33 d.
Informacija telefonu

Poilsisi prie juodosios jūros bei pažintis su Odesa.

1 diena
09.35 registracijos pradžia Vilniaus oro uoste (dėl tikslaus išvykimo laiko prašome teirautis mūsų agentūroje likus 1-2 dienom iki kelionės pradžios).
11.35 – skrydis Vilnius – Odesa
13.15 – Atvykimas į Odesa
Pervežimas į viešbutį
Apgyvendinimas viešbutyje.

Laisvas laikas arba apžvalginė ekskursija po Odesą.

Ką reiškia apžvalginė ekskursija po Odesą? Juk Odesa – tai ne tik miestas. Tai – visa planeta. Tai – visa Visata. Tai reiškia, kad, mes, kaip Kolumbai su Magelanais galime žingsniuoti ne trumpiausiu keliu, o atvirkščiai. Ir pasiekti tikslą! Ir atrasti naują planetą – Odesą.
Mūsų apžvalginės ekskursijos metu nepraleisime krantinės, kuria vaikščiojo Puškinas ir Gogolis, Babelis ir Katajevas, Kotovskis ir Žukovas, Fidelis Kastro ir Markas Tvenas. Uošvės tiltas, Voroncovo rūmai, Primorės bulvaras, Diukas, Potiomkino aikštė, Londonskaja, paminklas Puškinui, Dūma, muziejų aikštė, Operos teatras ir daugelį kitų objektų mes pamatysime mūsų patrauklios ekskursijos metu.
Pagal pageidavimą pietūs (už papildomą mokestį).
Laisvas laikas.
Nakvynė viešbutyje.

2 diena
Pusryčiai.
Laisvas laikas arba ekskursija po Kriminalinę Odesą.
Vyksime į pačią „kriminalinės“ pietų sostinės širdį – Moldavanką. Sužinosime apie mišką Japončiką, Sonką auksinę rankelę, Grigorijų Kotovskį, apie Atamaną Grigorjevą, senąjį Odesos kalėjimą, apie katakombas su jų paslaptimis, vagių landynes ir galantiškus Odesos banditus..
Pagal pageidavimą pietūs (už papildomą mokestį).
Laisvas laikas iki vakaro. Vakare 17:30 val. ekskursija „Žydų Odesa“.
Pirmuosius 150 metų daugianacionalinės Odesos egzistavimo žydų tautybės gyventojai sudarė ne mažiau kaip 30 procentų bendro mūsų miesto gyventojų skaičiaus. Sofija Bliuvštein ir Michail Vinickij, Šolom Aleichem ir Isaak Babel, Michail Žvaneckij ir Roman Karcev… ir tūkstančiai, ir tūkstančiai kitų šios didžios, senos tautos atstovų, papuošusių Odesos istoriją pačiomis ryškiausiomis spalvomis. O ta kalba, kuri Babelio dėka pradėta laikyti odesietiška. O tūkstančiai žydiškų anekdotų, kuriuos, jau ir patys nebepamena, sukūrė ar tiesiog kažkas įsiminė dialogą gatvėje ir perpasakojo pažįstamiems tramvajuje. O idėjos ir mintys, įkūnytos arba taip ir likusios svajonėmis.
Laisvas laikas.
Nakvynė viešbutyje.

3 diena
Pusryčiai
Laisvas laikas arba pagal pageidavimą kelionė visai dienai į ukrainietiška Veneciją – Vylkovė.
Tai platus Dunojus ir siauri, supainioti jaukūs kanalai;“Nulevoj kilometr“ ir išėjimas į Juodąją jūrą; Vylkovo braškių ir žuvų turgūs; meldų plantacijos su laukiniais gyvūnais ir vylkoviečiai, vaikščiojantys savo mediniais takeliais nuo namo prie namo ir nuo parduotuvės prie tvoros; ilgos valtys, įplaukiančios į kiemus.
Nakvynė viešbutyje.

4 diena
Pusryčiai
Laisvas laikas arba per pietus ekskursija į Odesos katakombas.
Tik Odesoje (dar Romoje ir Paryžiuje) yra tokia unikali įžymybė. Bet jeigu bendras Romos katakombų ilgis – apie 500 kilometrų, o Paryžiaus – apie 300, tai Odesos katakombos savo „niūrius čiuptuvus“ ištiesė 2,5 tūkstančių kilometrų. Tai patys paslaptingiausi, sudėtingiausi ir painiausi urvai pasaulyje, pastatyti žmogaus rankomis. XIX amžiuje katakombomis sėkmingai naudojosi kontrabandininkai ir plėšikai; ХХ – revoliucionieriai ir partizanai; ХХІ – benamiai ir… Bet mes ne apie tai… Akmeniniai katakombų „seifai“ saugo daugelio dramatiškų ir didvyriškų įvykių liudijimus ir dokumentus.
Ekskursija į unikalų Odesos katakombų muziejų. Jis išsidėstęs po Odesa (tiesiogine ir perkeltine prasme), tai yra, po žeme, ir prie miesto ribos (Nerubaisko kaime). Tokio muziejaus nėra niekur pasaulyje (tiesiog todėl, kad tokių katakombų nėra daugiau niekur). Šios dviejų valandų ekskursijos metu jūs galėsite pabūti betarpiškai katakombų galerijose, kur buvo kasamas statybinis akmuo „rakušniak“ ir jūs sužinosite viską apie katorgišką akmens kasimo procesą; taip pat sužinosite, kaip po žeme gyveno katakombų gyventojai; mes papasakosime požeminio pasaulio legendas ir pasakas; jus nuves į partizanų stovyklavietę Nerubaisko katakombose.

5 diena
Pusryčiai
Laisva diena 
Vakare pagal pageidavimą ekskursija po Odesos kiemelius. Ko gero, viena iš pačių neįprasčiausių ekskursijų mieste. Jos metu mes pasivaikščiosime Dvorianskaja gatve, kur pamatysime poetų kolektyvo kiemą, užeisime į kiemą, kuriame gyveno Vera Belousova ir sužinosime, kas tai yra kiemas – „skersvėjis“, Torgovaja gatvėje pamatysime kiemą su šuliniu, o Kniažeskaja gatvės kieme apžiūrėsime Bukoveckio priestatą. Olgijevskaja gatvėje pamatysime kiemą, kur liko paskutiniai laiptai, pagaminti Odesos liejimo fabrikuose (patikėkite, jie – meno kūriniai), apžiūrėsime bibliotekos kiemelį Pastero gatvėje ir pamatysime kiemą, kur buvo filmuojamas „Žaliasis furgonas“. Žinote, juk „Odesos kiemas“ – tai ta pati istorija ir tas pats koloritas, dėl kurio visi važiuoja į Odesą! Vieta, kur galima sutikti senus odesiečius, kurie jums papasakos apie Odesą, apie tai, ko jums neparodys nei viename nuotykių filme. Na, ir, savaime suprantama, su jumis bus mūsų ekskursijų vadovas, kuris „panardins“ jus į tikrosios Odesos atmosferą!

6 diena
Pusryčiai
Išsiregistravimas iš viešbučio
Pervežimas į oro uostą
Skrydis Odesa – Vilnius
Atskrendam į Vilnių 16.05
Nuotraukos
Viešbučio lokacija
Į kainą įskaičiuota:
 • Skrydis Vilnius – Odesa – Vilnius
 • Rankinis bagažas – 7kg  55 х 40 х 20 см
 • Apgyvendinimas 3* viešbutyje Mirnij ( 5nakvynės su pusryčiais, dviviečiuose kambariuose)
 • Pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas
  *Skrydžio laikai gali keistis
Už papildomą mokestį:
 • Priemoka už vienvietį kambarį
EKSKURSIJOS:
– Apžvalginė ekskursija po Odesą €15
– Ekskursija „Kriminalinė Odesa“ €15
– Ekskursija „Žydų Odesa €15
– Ekskursija į Odesos katakombas €20
– Ekskursija po Odesos kiemelius €15
– Ekskursija į Vylkovę €30
Kainos galioja užsakant iš anksto, vietoje kainos brangs

 

PAPILDOMOS PASLAUGOS:
– Pietūs 1-ą dieną – €10
– Pietūs 2–ą dieną – €10
– Registruotas bagažas 1 vnt – 20 kg – €90 (į abi puses)
Planuojami išvykimai:

Kitos datos:

 • 2018 08 26 – 08 31 1 asm. / 369 €
 • 2018 09 09 – 09 14 1 asm. / 339 €
 • 2018 09 16 – 09 21 1 asm. / 339 €
 • 2018 09 23 – 09 28 1 asm. / 339 €
 • 2018 10 07 – 10 12 1 asm. / 389 €
 • 2018 10 21 – 10 26 1 asm. / 389 €
Papildoma informacija:

Išvykimas/Parvykimas
Išvykimo šalis: LIETUVA, Vilnius (VNO)

SVARBI INFORMACIJA:
– Keliautojo duomenis galima keisti ne vėliau nei likus 7 d. iki kelionės pradžios.
– Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisė
pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį.
– Įėjimo bilietai į objektus ir kitos mokamos paslaugos apmokamos pagal faktą kelionės metu.
– Kelionės vadovas turi teisę keisti ir koreguoti išvykimo laikus (nekeičiant programos) bei suplanuotą
ekskursijų bei paskirtą laisvą laiką.
Kelionės išvykimo laikas gali keistis – patikslintos informacijos (1-2 dienas prieš kelionę) teiraukitės mūsų agentūroje.

Informacija gali keistis. Aktualesnę informaciją apie viešbučius, teikiamas paslaugas, pramogas bei kitus pasikeitimus prašome tikslinti Sveikas poilsis kelionių agentūroje.

Išvykimas: 2018.08.19
Atvykimas: 2018.08.26
6 dienų
1 asm./ 389 €
Liko pasiūlymų: 5

UŽSAKYTI KELIONĘ