NAUJIENA!
Skrydys įskaičiuotas
MALTA | 8 dienos
Malta
Išvykimas: 2018.10.07
Atvykimas: 2018.10.14
8 dienų
1 asm./ 399 €
Liko pasiūlymų: 4
Pasiūlymas galioja 8 d.
Informacija telefonu

Malta – Viduržemio jūros perlas, unikalus savo turtinga istorija ir gamta. Polisis Matoje, kuri šiandien turi ką pasiūlyti tiek aktyvaus sporto gerbėjams, tiek saulės ir jūros ištroškusiems, tiek tam tikra prasme laiko nuovoką siekiantiems prarasti poilsiautojams.

1 diena
Registracija skrydžiui Vilniaus oro uoste
(Skrydžio laikas gali keistis. Apie visus pakeitimus ir aktualius išvykimo laikus prašome tikslinti mūsų agentūroje 1-2 dienos iki išvykimo)
Skrydis Vilnius – Malta. (RYANAIR)
Atskrendame į Maltos oro uostąMalta – spalvinga Viduržemio jūros valstybė su turtinga istorine praeitimi, uolėtomis pakrantėmis, smėlėtais paplūdimiais ir neįtikėtinai skaidria jūra. Šaliai priklauso Maltos, Gozo, Komino bei negyvenamos Kominoto ir Filfla salos.
Pats Maltos pavadinimas kilęs iš finikietiško žodžio „malet“ – „slėptuvė“. Ir išties – šalies pakrantes išvagojusios ramios įlankos bei užutėkiai primena jaukius prieglobsčius nuo supančio pasaulio.
Šiame mažame žemės plotelyje (Maltos plotas – vos 316 km²) glaudžiasi neįtikėtinai daug unikalių kultūros paminklų, kurių istorija siekia bene visus žmonijos gyvavimo periodus – nuo Akmens amžiaus iki šių dienų. Štai neolito amžiaus Maltos megalito šventykla net 500-100 m. „vyresnė“ už garsiąsias Egipto Gizos piramides. O Hal Saflynio požemis yra vienintelė pasaulyje priešistorės požeminė šventykla.
Maltos istorijoje pėdsaką palikę ne tik kartaginiečiai, finikiečiai, arabai, normandai, bet ir Šv. Jono, Napoleono Ordino riteriai. Kiekviena civilizacija vienaip ar kitaip prisidėjo turtinant Maltos kultūros paveldą, o paskutiniųjų kolonizatorių – Didžiosios Britanijos – palikimas gyvas iki šiol – Maltoje antra valstybinė kalba yra anglų.
Pervežimas į viešbutį.
Apgyvendinimas viešbutyje.Vakarienė viešbutyje (pageidaujantiems už papildomą mokestį)

2-7 dienos
Poilsis prie jūros, laisvas laikas.
Arba galite pasirinkti patinkančia ekskursiją.

8 diena
Pusryčiai
Išsiregistravimas iš viešbučio.
Kelionė į oro uostą.
Registracija skrydžiui Malta – Vilnius.
Atskrendame į Vilnių

EKSKURSIJŲ APRAŠYMAI
Ekskursinė išvyką į VALETA (puse dienos)
Maltos sostinė – La Valeta – įkurta 1566 m. kovo 28 d. Joanitų ordino magistro Jean Parisot de la Valette. Oficialiai ordinas pavadino miestą Humilissima Civitas Valletta − Kukliuoju Valetos miestu.
Į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktas miestas šių dienų keliautoją žavi unikaliu didingų pilių ir neįveikiamų gynybinių statinių deriniu, bylojančius apie to meto architektų bei karo inžinierių talentą įsiterpti tokiame ribotame plote. Tai vienintelė Europos sostinė, kuri pirma buvo kruopščiai suprojektuota, o tik vėliau pastatytas miestas Sciberras iškyšulyje. Ekskursiją pradėsime aukščiausiame miesto taške – Barrakka soduose. Grožėsimės nuostabia panorama į didingą uostą, laivų statyklą, senovinius Senglea ir Vittoriosa miestus. Pažintį su Maltos sostine tęsime pėsčiomis, trumpai stabtelėti prie žymiausių ano meto architektūros, kultūros ar istorijos šedevrų. Aplankysime Šv. Jono koplyčią (įėjimo bilietai – 6 EUR), kurioje eksponuojami žymaus dailininko Karavadžo paveikslai. Ekskursiją baigsime šalia Didžiųjų Magistrų Rūmų.
Grįžtate į viešbutį. Laisvas laikas, poilsis prie jūros.
Vakarienė viešbutyje – pageidaujant, už papildomą mokestį.Ekskursinė išvyką į Mdiną (puse dienos)
Tai − seniausias Maltos miestas. Kadaise jo vietoje buvo klestintis Romos imperijos mietas. Arabų viešpatavimo metais čia buvo pastatyta tvirtovė, o viduramžiais Mdina (arabiškai medina − „miestas“) virto nuostabaus grožio sostine, besididžiuojančia įspūdingais dvarais, didingais vienuolynais bei grakščiomis bažnyčiomis. Miestą juosia gynybinė siena, centrinė miesto gatvė veda iki Mdino bastiono. Nuo čia atsiveria žadą atimanti panorama į kone visą Maltą. Ekskursiją baigsime amatininkų centre Ta Ali bei pasinaudosime galimybe ne tik stebėti kruopštų darbą, bet ir įsigyti unikalių suvenyrų iš stiklo, sidabro, keramikos.
Grįžtate į viešbutį. Laisvas laikas, poilsis prie jūros.
Vakarienė viešbutyje (už papildomą mokestį).


Kruizas po uostą (antroji dienos pusė)
Puiki galimybė įvertinti ir įamžinti nuotraukose atminimui Valetos didybę ir grožį, įkvepiantį jos bastionų vaizdą nuo jūros pusės! Ekskursiniu laivu Jūs praplauksite išilgai Marsamxett  uosto ir Didžiojo uosto krantų, suvaidinusių gyvybiškai svarbų vaidmenį šios salos istorijoje. Po kruizo Jūs galite pasivaikščioti  Slimos  — paties stambiausio Maltos prekybinio rajono – krantine, pailsėti vienoje iš daugelio jo kavinių. Grįžimas atgal iš Slimos – 18.00.

Ekskursinė išvyką į katedrą Mosto Rotondą:
Palazzo Parisio (didingieji Maltos rūmai) ir SanAnto sodus. Įėjimo bilietas į didinguosius Maltos rūmus susirinkus grupei kainuoja apie 8 eur (apmokama atskirai).
Grįžtate į viešbutį. Laisvas laikas, poilsis prie jūros.
Vakarienė viešbutyje – pageidaujant, už papildomą mokestį.

Kruizas laivu aplink Maltos salą (visa diena):
Pilnos dienos kruizas, aplink Maltą, patogiame laive skirtam 100 žmonių. Galėsite pasimėgauti salos grožiu ir neitikėtina  jūros spalva. Šis kruizas prasidės ;nuo kultūrinių paveldų apžvalgos: Didžiojo uosto ir bastioną aplink Valetą. Toliau miestelis pavadinimu – Marsaskala, praeisim pro mėlynąjį grotą, ten galėsite matyti auksčiausius Maltos kalnus pavadinimu Dingli. Pasiekus įlanką Ankor Bei, pamatysime vietą kurioje vyko filmo Papajus filmavimai. Viena iš pagrindinių detalių krištalinio skaidrumo vanduo Komino saloję. Turo eigoje galėsite naudotis laivo baru ( nealkoholiniai gėrimai ir keli alkoholiniai)– nemokamai.
Po pietų turėsite laisvą laiką- maudynės jūroj. Po maudynių grįžtame atgal.
Ekskursija gali būtį pasiūlyta kitą dieną, dėl oro salygų.
Pervežimas viešbutis – uostas – viešbutis. Dėl oro sąlygų kruizas gali būti perkeltas ir į kitą dieną.

Išvyka į tris miestus ir ekskursija po pietinę salos dalį (puse dienos)

Aplankysime trijų miestų – Senglea ( arba Isla), Kospikua (arba Bormla) ir Birgu (arba Vitorioza) – regioną, kuriame 1530 m. ir įsikūrė į Maltą atkeliavęs Hospitalierių ordinas. Ekskursijos metu gėrėsimės ne tik pirmosiomis varpinėmis, tvirtovėmis ir dvarais, bet ir Inkvizicijos Rūmais bei ordino galerų uostu.

Aplankysime nepaprastą Marsaxlokk žvejų kaimelį, kuriame iki šių dienų sekmadienio turgus vyksta palei įlanką prisišvartavusiuose spalvinguose tradiciniuose laiveliuose- luzzu.


Išvyka į Popajaus kaimą – kur prasideda pramogų magija!
Popajaus kaimas buvo įkurtas 1980 metais, kaip filmo apie jūreivį Popajų dekoracija filmavimui, vėliau paverstas pramogų parku visai šeimai. Jūs susitiksite su pačiu jūreiviu Popajumi ir jo garsiaisiais draugais, kurie linksmins Jus visą dieną.  Šio filmo herojų apsuptyje pasijusite kino žvaigžde. Jūs taip pat galėsite aplankyti žaislinį Santa Klauso miestą, paplaukioti valtimi. Vandens tramplinai ir deginimosi gultai bus Jūsų dispozicijoje. Vaikams – didžiausia Maltoje žaidimų aikštelė. Būtinai aplankykite Popajaus kaimą – poilsio ir pramogų vietą visai šeimai!

Ekskursinė išvyką į  Gozą 

Keltu persikelsime į vieną gražiausių Maltos salų – Gozo (dar vadinama Goco). Išvertus iš kastilų kalbos, gozo reiškia „džiaugsmas“. Ir išties, atvykę į salą, tarsi patenkame į kitą pasaulį, kuriame gyvenimas teka lėta, per amžius nusistovėjusia vaga. Visgi ir čia gausu unikalių lankytinų vietų. Viena jų – viena seniausių neolito laikotarpio Ggantijos (Džgantijos) šventykla, įtraukta į UNESCO kultūros paveldo sąrašą (įėjimo bilietai ~8.00 EUR ). Ypatingo dėmesio nusipelno gausiai piligrimų lankoma Ta Pinu bazilika, kurioje saugoma stebuklingą ikona, tad verta suskubti ir pamatyti šį natūralų šedevrą savo akimis. (už papildomą mokestį galima pasiplaukioti valtele). Ekskursiją baigsime salos sostinėje Viktorija, vietinių iki šiol vadinamoje Rabat, o viršutinė miesto dalis –Citadelė. Laisvu laiku siūlome paragauti tradicinių maltiečiu gardėsių – vietinio sūrio, troškintos triušienos, alyvuogių duonos su pomidorais, kaparėliais bei alyvuogių aliejumi ir, žinoma, puikaus Maltos vyno!
Nuotraukos
Viešbučio lokacija
Į kainą įskaičiuota:
 • Skrydis Vilnius – Malta – Vilnius
 • 10 kg rankinis bagažas (maksimalūs išmatavimai: 55cm х 40cm х 20cm)
 • Apgyvendinimas 3* viešbutyje (Blue Sea St Georges Park and La Vallette Resort 3*) – 7 naktys su pusryčiais dviviečiame kambaryje.
 • Apgyvendinimas 3* viešbutyje (San Pawl Hotel – Bugibba 3*) – su pusryčiais dviviečiame kambaryje (22-29.04.2018; 29-06.05.2018)
 • Pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas;
  *Išvykimo laikai gali keistis

02.09.2018-09.09.2018 – San Pawl 3* Hotel

Už papildomą mokestį:
 • Priemoka už vienvietį kambarį
 • EKSKURSIJOS (suaugęs/vaikas):
  – Ekskursine išvyką į Mdina (visa diena ir pietus) – €50/ €50
  – Ekskursine išvyką į Mdina (puse dienos) – €25/ €25
  – Ekskursija į Rotunda Mosta katedrą, Palazzo Parisio rūmus ir San Anton botanikos sodą – €55/ €55
  – Ekskursine išvyką   į trys miestus (puse dienos. Senglea, Cospicua ir Birga) –  €30/ €15
  – Ekskursine išvyką į pietine salos dalį, į Hadžar Im, Akmenų show ir vietinis turgus (puse dienos) – €30/ €15
  – Ekskursinė įšvyką į Gozo salą (visa diena ir pietus) – €60/ €25
  – Ekskursine išvyką į Maltos sostinę Valletta turgus (puse dienos) – €40/ €20
  – Kruizas laivu aplink Maltos salą (visa diena) – €45/ €45 (ne vyksta žiemą)
  – Kruizas po uostą (puse dienos) – €35/ €35 (ne vyksta žiemą) * Ekskursijos vyksta rusų kalba
  **Ekskursijos gali neivykti – nesusirinkus grupei
 • Jeigu pageidaujate kito viešbučio arba papildomo maitinimo prašome kreiptis į mūsų agentūrą

DĖMĖSIO
– 10 eurų depozitas už televizorių kambaryje (gražinamas išvykstant)
*Visi viešbučiai Maltoje gali reikalauti depozito 50 eurų (  gražinamas išvykstant) 

Viešbučiuose taikomas turisto mokestis, t.y. €0.50 nuo žmogaus 1 nakčiai, tačiau suma negali viršyti €5 visam laikotarpiui.

 • VAIKAMS:
  – Keliones kaina 0-1,99 metu amziaus vaikams (iki 2 metu) –  €80
  *Kaina galioja, jei vaikas miega tame paciame lova su tevais arba Baby Cot (vaikiska lovele), is anksto pasimegaukite. 
 • PAPILDOMOS PASLAUGOS:
  – Registruotas bagažas 20 kg – €85
  – Iejimo bilietai i muziejus
  – Viesasis transportas, pietus, vakarienes, asmenines islaidos
  – Sveikatos draudimas

 

Planuojami išvykimai:

Kitos datos

 • 2018 09 16 – 09 23 1 asm. / 509 €
 • 2018 09 23 – 09 30 1 asm. / 489 €
 • 2018 09 30 – 10 07 1 asm. / 429 €
 • 2018 10 04 – 10 11 1 asm. / 449 €
 • 2018 10 07 – 10 14 1 asm. / 399 €
 • 2018 10 11 – 10 18 1 asm. / 409 €
 • 2018 10 14 – 10 21 1 asm. / 369 €
 • 2018 10 18 – 10 25 1 asm. / 449 €

Rugpjūtis -Spalis
Blue Sea St. George’s Park, St.Julian’s 3* Hotel 

Papildoma informacija:

Išvykimas/Parvykimas
Išvykimo šalis: LIETUVA, Vilnius (VNO)

SVARBI INFORMACIJA:
– Keliautojo duomenis galima keisti likus ne maziau kaip 14 dienų iki išvykimo.
– Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį.
– Kelionės vadovas pasilieka teisę keisti ekskursijų eiliškumą laikantis numatytos kelionės programos.
– Kelionės vadovas turi teisę keisti ir koreguoti išvykimo laikus (nekeičiant programos), suplanuotą ekskursijų eiliškumą, bei paskirtą laisvą laiką.
– Objektų lankymo tvarka, skaičius ir iėjimo bilietų kaina gali keistis.
– Muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
– Iėjimo bilietai i mokamas lankytinas vietas (muziejus/bažnyčias ir pan.) į kelionės kainą nėra įskaičiuota.
– Į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai.
– Grupės vadovas -rusų ir latvių kalbomis.
– Kelionės išvykimo laikas gali keistis – patikslintos informacijos (1-2 dienas prieš kelionę) teiraukitės mūsų agentūroje.

Informacija gali keistis. Aktualesnę informaciją apie viešbučius, teikiamas paslaugas, pramogas bei kitus pasikeitimus prašome tikslinti Sveikas poilsis kelionių agentūroje.

Išvykimas: 2018.10.07
Atvykimas: 2018.10.14
8 dienų
1 asm./ 399 €
Liko pasiūlymų: 4

UŽSAKYTI KELIONĘ