AKCIJA
Tik 1 kartą metuose
Garantuotas išvykimas
Festivalis „Slavianskij Bazar“
Baltarusija (Vitebskas)
Išvykimas: 2018.07.11
Atvykimas: 2018.07.13
3 dienų
1 asm./ 140 €
Liko pasiūlymų: 5
Pasiūlymas galioja 40 d.
Informacija telefonu

Laimingas pavasaris!
IŠANKSTINIAI PARDAVIMAI į festivalį Slavianskij bazar Vitebske!
Pirmiems 10 užsakymų kelionės kaina 140 € + viza ir draudimas NEMOKAMAI!

Kelionė tik 1 kartą metuose!

Festivalis Slavianskij Bazar Baltarusijoje, Vitebske.

1 diena. Išvykimas iš Vilniaus.  Ekskursija po miestą didvyrį – Minską: Minsko širdis – Pergalės aikštė ir Ivano Kupalos parkas, Ašarų sala su paminklu kariams afganams, verkiančio angelo skulptūra. Nepriklausomybės aikštė su architektūriniais paminklais. Galimybė aplankyti cirką (apie 10 Eur). Nakvynė Minske.

2 diena. Išvyka į Vitebską, miestą nuo XIV a. priklausiusį LDK. Vitebskas taip pat laikomas Baltarusijos kultūros sostine. Ekskursija po miestą: Tūkstantmečio aikštė, Apreiškimo cerkvė (XII a.), Rotušė – miesto simbolis, Laisvės aikštė, Amfiteatras, katedros aikštė, Gubernatoriaus dvaras, kuriame dvi savaites gyveno Napoleonas, Vitebsko pilis. Festivalio „Slavianskij Bazar“ atidarymo koncertas: Irina Alegrova, Nikolaj Baskov, Oleg Menšikov ir jo orkestras, Igor Nikolaev, Zara, Denis Maidanov, art-grupės “Tureckio choras” ir “Tureckio sopranas”, Svetlana Bezrodnaja ir “Vivaldi-orkestras”, Vladimir Berezin, Vera Špakovskaja, Sergejaus Mandriko baletas “STREET-JAZZ”,  Arilena Ara (Albanija), Rafael (Izraelis), Roza Rymbaeva, Dimaš Kudaibergen (Kazachstanas), Michail Kočmarek (Lenkija), Emir Kusturica ir “Nerūkantis orkestras” (Serbija), Natalia Oreiro (Urugvajus), Taisija Povalij, Alekseev, Oksana Antoniuk, Timur Mirošničenko (Ukraina), XVI tarptautinio vaikų muzikos konkurso „Vitebskas-2018“ didžiojo prizo laureatas ir kiti atlikėjai.

3 diena. Ekskursija seniausiame Baltarusijos mieste – Polocke. Ekskursijos metu apžiūrėsime Žemutinę pilį su Ivano Rūsčiojo gynybine siena, taip pat Aukštutinę pilį, Sofijos soborą, esant galimybei, galėsime pasiklausyti vargonų muzikos. Taip pat apžiūrėsime buvusius Jėzuitų kolegijos pastatus, Dievo Apsireiškimo soborą, Petro I-ojo namelį, Raudonąjį tiltą, paminklą Pranciškui Skorinai. Lankysimės Šv. Eufrosinijos Polockietės stačiatikių moterų vienuolyne, kuris XII a. buvo Polocko dvasinis centras. Taip pat užsuksime į Šv. Atsimainymo soborą, galėsime pasigrožėti išlikusiomis XII a. freskomis. Grįžimas į Lietuvą.

Nuotraukos
Viešbučio lokacija
Į kainą įskaičiuota:
 • Transportas (Vilnius – Minskas – Vitebskas – Polockas – Vilnius);
 • 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais asm. dviviečiame kambaryje, užsakant 2 asmenim;
 • Ekskursinė programa: ekskursijos Polocke, Vitebske ir Minske.

AKCIJA! Pirmiems 10 užsakymų viza ir draudimas NEMOKAMAI

Už papildomą mokestį:
 • Bilietas į festivalio „Slavianskij Bazar“ atidarymo koncertą (nuo 50 Eur/asm.);
 • Baltarusijos viza (25 Eur), skubi (65 Eur);
 • Kelionės draudimas;
 • Mokami objektai ekskursijų metu (~15 Eur);
 • Apgyvendinimas vienviečiame kabaryje už papildomą mokestį.
Papildoma informacija:

Informacija gali keistis. Aktualesnė informacija apie viešbučius, teikiamas paslaugas, pramogas bei kitus pasikeitimus prašome tikslinti Sveikas poilsis kelionių agentūroje. Informacija negali būti naudojama kaip medicininiai paskyrimai.

Išvykimas: 2018.07.11
Atvykimas: 2018.07.13
3 dienų
1 asm./ 140 €
Liko pasiūlymų: 5

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

 • Gitana (Slavianskij Bazar, 2016 07 13 – 07 15)
  Dar sykį nuoširdžiai dėkojame už puikią išvyką į Baltarusiją liepos mėnesį: įspūdžiai nuostabūs, graži ir tvarkinga šalis, puikiai suplanuotas laikas, įspūdingas koncertas, daug pamatėme, nepaprastai paslaugus ir kantrus vairuotojas, rūpestingos, profesionalios, nuoširdžios ir labai mylinčios savo darbą gidė ir kelionių vadovė. Labai džiaugiamės, kad su Jumis važiavome, tikimės, jog dar ne kartą pakeliausime kartu. Gražios likusios vasaros, puikių išvykų ir šilčiausi linkėjimai iš Zarasų.
 • Valerija (Slavianskij Bazar, 2017 07 12 – 07 14)
  Kelione i Slavianskij Bazar organizuota super. Paslaugus vairuotojas, profesionali vadove , o ekskursiju vadovas is Minsko Denis nusipelnes aplodismentu. Pailsejome sirdimi, mintimis, dvasiskai, o kokia buvo informacine baze linkiu patirti kitiems. Vel norime gyventi, dziaugtis. Valio Sveikam poilsiui.

UŽSAKYTI KELIONĘ